Türkiye (Diğer) - 2. Lig | İY | |||||
19:00 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - UEFA Uluslar Ligi | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - Afrika Uluslar Kupası, Elemeler | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - CONCACAF Uluslar Ligi | İY | |||||
04:00 87' |
87'
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - Dünya Kupası Elemeler,OFC | İY | |||||
05:00 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - Intercontinental Kupası | İY | |||||
17:00 | -:- |
İspanya - LaLiga 2 | İY | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
İtalya - Serie C, Grup B | İY | |||||
17:30 | -:- |
Rusya - 1. Liga | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
21:15 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division A | İY | |||||
17:00 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2 | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
ABD - MLS Next Pro | İY | |||||
00:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- |
ABD - NISA | İY | |||||
04:00 MS |
MS
|
-:- |
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
1:3 | CANLI ANLATIM |
Arjantin - Liga Profesional, Reserves | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
01:00 MS |
MS
|
-:- |
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar | İY | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera Nacional | İY | |||||
01:10 MS |
MS
|
2:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:10 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Brasileiro Serie D | İY | |||||
00:30 | -:- |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
00:30 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
00:30 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Brezilya Serie C | İY | |||||
00:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Bulgaristan - B PFG | İY | |||||
17:00 | -:- |
Ekvador - Ekvador Kupası | İY | |||||
03:00 | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
02:00 ER |
ER
|
-:- |
El Salvador - Primera Division, Açılış | İY | |||||
00:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
00:30 | -:- |
El Salvador - Segunda Division | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
00:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
00:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
00:00 MS |
MS
|
-:- |
Guatemala - Liga Nacional. Açılış | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Hırvatístan - Prva NL | İY | |||||
18:00 | -:- |
Honduras - Liga Nacional, Açılış | İY | |||||
00:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
00:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
00:00 ER |
ER
|
-:- |
İngiltere Amator - Professional Development Ligi | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
İngiltere Amator - Southern Football League,Premier Division Merkez | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İran - Azadegan Ligi | İY | |||||
17:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:15 | -:- | |||||
18:15 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 2 | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
18:45 | -:- |
İsrail - Ulusal Lig | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
İsveç - 1. Lig Güney Grubu | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu | İY | |||||
20:30 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland | İY | |||||
20:00 | -:- |
Kolombiya - Primera A, Kapanış | İY | |||||
01:10 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:20 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Kolombiya - Primera B | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Açıkış | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
-:- |
Kosta Rika - Primera Division, Women | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
03:00 MS |
MS
|
1:1 |
Meksika - Liga de Expansion MX, Açılış | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Açılış | İY | |||||
00:45 MS |
MS
|
0:1 | ||||
04:00 | -:- | |||||
04:30 | -:- | |||||
06:06 | -:- |
Myanmar - Ulusal Lig | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:30 | -:- |
Nijerya - Premier League | İY | |||||
18:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 3 | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 4 | İY | |||||
20:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 5 | İY | |||||
19:00 | -:- |
Özbekistan - Pro Liga | İY | |||||
14:30 | -:- |
Panama - Liga Panamena de Futbol, Kapanış | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
02:15 | -:- |
Şili - Primera B | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
21:30 | -:- |
Şili - Şili Kupası | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Sırbistan - Prva Liga | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 Bayanlar Dünya Kupası | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 Hazırlık Maçları | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U21 Avrupa Elemeleri | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 Hazırlık maçları | İY | |||||
16:45 | -:- |
Uruguay - 2.Lig | İY | |||||
02:30 | -:- |
Uruguay - Premier Lig | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |