Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Avrupa Konferans Ligi | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Turkiye - 1. Lig | İY | |||||
21:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları | İY | |||||
11:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
11:30 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Şampiyonlar Ligi | İY | |||||
19:45 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
İspanya - LaLiga | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
22:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
22:30 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi | İY | |||||
18:45 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Rusya - Rusya Kupası | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:15 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
İngiltere - İngiltere Lig Kupası | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Champions League, Women | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - CONCACAF Karayipler Kupası | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
03:00 MS |
MS
|
0:1 |
Turnuvalar (Kulüpler) - CONCACAF Merkez Amerikan Kupası | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
05:00 MS |
MS
|
0:0 |
Türkiye (Diğer) - U19 Elit A | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Almanya - DFB Pokal | İY | |||||
19:00 | -:- |
İtalya - Serie B | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Belçika - Nationale 1 ACFF | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Portekiz - U19 Şampiyonası | İY | |||||
13:00 | -:- |
Portekiz - U23 Şampiyonası | İY | |||||
13:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
17:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
ABD - US Open Kupası | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Güneybatı | İY | |||||
20:00 | -:- |
Arjantin - Liga Profesional, Reserves | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
00:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Avustralya - Avusturalya Kupası | İY | |||||
12:30 | -:- | |||||
12:30 | -:- | |||||
12:30 | -:- |
Avustralya - NSW NPL 1 | İY | |||||
12:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
12:30 | -:- |
Avusturya - ÖFB Stiegl Kupası | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Brezilya - Goiano, Kadınlar | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
-:- |
Brezilya - Kupa FGF | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Kupa Paulista | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Kupa Rio | İY | |||||
20:45 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:45 | -:- | |||||
20:45 | -:- | |||||
20:45 | -:- | |||||
20:45 | -:- |
Brezilya - U20 Carioca, Serie A | İY | |||||
20:45 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:45 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:45 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:45 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:45 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:45 ER |
ER
|
-:- |
Çekya - 1st Division | İY | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - CFL | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - Divize C | İY | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - kupa | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Danimarka - Danimarka Kupası | İY | |||||
18:00 ER |
ER
|
-:- |
Ekvador - Ekvador Kupası | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
0:0 |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
-:- |
El Salvador - Primera Division, Açılış | İY | |||||
23:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
23:00 ER |
ER
|
-:- |
Ermenistan - Birinci Lig | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Estonya - Kupa | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:00 | -:- |
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey | İY | |||||
21:45 | -:- |
Güney Afrika - MTN 8 | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İngiltere Amator - Southern League Premier South | İY | |||||
21:45 | -:- |
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsviçre - Yükselme Ligi | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:15 | -:- |
Kanada - Kanada Şampiyonası | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
05:30 MS |
MS
|
-:- |
Kolombiya - Primera B | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:30 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
2:1 | CANLI ANLATIM |
Kore Cumhuriyeti - FA Kupası | İY | |||||
13:00 69' |
69'
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:30 DA |
DA
|
1:1 | CANLI ANLATIM |
Litvanya - II Lyga | İY | |||||
19:00 | -:- |
Malta - Premier Lig | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Norveç - 2. Lig Grup 1 | İY | |||||
19:00 | -:- |
Norveç - Toppserien,Bayanlar | İY | |||||
19:00 | -:- |
Özbekistan - Pro Liga | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- |
Paraguay - 2.Lig | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
17:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Paraguay - Division de Honor, Kapanış | İY | |||||
00:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM |
Peru - Segunda Division | İY | |||||
03:30 MS |
MS
|
0:0 |
Romanya - Romanya Kupası | İY | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Ruanda - Rwanda Premier Ligi | İY | |||||
16:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
16:00 ER |
ER
|
-:- |
San Marino - Süper Kupa | İY | |||||
21:45 | -:- |
Şili - Premier Lig | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
22:00 | -:- |
Slovakya - Slovensky Pohar | İY | |||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Tanzanya - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 | -:- |
Tayland - Thai League 1 | İY | |||||
14:00 26' |
26'
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
14:30 | -:- | |||||
14:30 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Uruguay - Premier Lig | İY | |||||
00:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
02:30 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
19:30 ER |
ER
|
-:- | ||||
22:00 ER |
ER
|
-:- |
Venezuela - Premier Lig | İY | |||||
00:45 MS |
MS
|
0:0 | ||||
03:30 MS |
MS
|
0:0 |
Yeni Zelanda - Ulusal Lig | İY | |||||
10:45 MS |
MS
|
0:0 |
Zambiya - Premiyer Lig | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |