Turkiye - Süper Lig | İY | |||||
21:00 | -:- |
Turkiye - 1. Lig | İY | |||||
21:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları | İY | |||||
12:30 | -:- | |||||
12:30 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
Hollanda - Eredivisie | İY | |||||
21:00 | -:- |
Belçika - Pro Lig | İY | |||||
21:45 | -:- |
Portekiz - Liga Portugal | İY | |||||
22:15 | -:- |
Rusya - Premier Lig | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
20:45 | -:- |
İtalya - Coppa Italia | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - Olimpiyat Oyunları | İY | |||||
19:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - CONCACAF Merkez Amerikan Kupası | İY | |||||
03:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Ligler Kupası | İY | |||||
02:30 69' |
69'
|
3:2 | CANLI ANLATIM | |||
04:00 | -:- | |||||
05:30 | -:- | |||||
06:00 | -:- |
İngiltere - Championship | İY | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
İngiltere - Lig 1 | İY | |||||
22:00 | -:- |
İngiltere - Lig 2 | İY | |||||
22:00 | -:- |
Almanya - 2. Bundesliga | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Almanya - 3. Lig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Hollanda - Eerste Divisie | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Rusya - Gençlik Ligi | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İskoçya - Şampiyona | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
ABD - MLS Next Pro | İY | |||||
03:00 | -:- | |||||
06:00 | -:- |
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga, Playofflar | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Almanya Amatör - Bayernliga Güney | İY | |||||
19:15 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Hamburg | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:15 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Kuzey | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Westfalen | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Almanya Amatör - Regionalliga Batı | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Arjantin - Liga Profesional, Reserves | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
00:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
00:00 MS |
MS
|
-:- |
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar | İY | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera C | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Profesyonel Lig | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Merkez | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Austria Amateur - Regionalliga Batı | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Avustralya - NPL, Güney Avustralya | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Avustralya - NPL,Victoria | İY | |||||
12:30 | -:- | |||||
12:45 | -:- |
Avustralya - NSW NPL 1 | İY | |||||
12:30 | -:- |
Avustralya - Victoria Premier League 1 | İY | |||||
13:30 | -:- | |||||
13:30 | -:- | |||||
13:30 | -:- |
Avusturya - 2. Liga | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Azerbaycan - Premier Lig | İY | |||||
19:00 | -:- |
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 ER |
ER
|
-:- |
Bolivya - Profesyonel Lig | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
03:00 | -:- |
Brezilya - Copa do Brasil | İY | |||||
02:00 90' |
90'
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Goiano, Kadınlar | İY | |||||
02:30 | -:- |
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
02:00 MS |
MS
|
1:0 |
Brezilya - U20 Carioca, Serie A | İY | |||||
20:45 | -:- |
Brezilya - U20 Paulista | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Bulgaristan - Parva Liga | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:15 | -:- |
Çekya - CFL | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Çekya - Divize A | İY | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - Divize B | İY | |||||
19:30 | -:- |
Çekya - Divize C | İY | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - Divize D | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - Divize E | İY | |||||
18:00 | -:- |
Çekya - FNL | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - MSFL | İY | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - U19 1.Grup | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Çin - Çin Süper Ligi | İY | |||||
14:35 | -:- | |||||
14:35 | -:- | |||||
14:35 | -:- |
Danimarka - 1.Lig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Danimarka - 2nd Division Doğu | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Danimarka - Kvindeligaen, Kadınlar | İY | |||||
20:00 | -:- |
Danimarka - Süperlig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Danimarka Amatör - Danmarksserien | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
03:00 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Endonezya - Liga 1 | İY | |||||
15:00 | -:- |
Ermenistan - Birinci Lig | İY | |||||
13:30 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Ermenistan - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Estonya - Premium Liiga | İY | |||||
19:30 | -:- |
Finlandiya - Veikkausliiga | İY | |||||
18:00 | -:- |
Finlandiya - Ykkonen | İY | |||||
19:00 | -:- |
Galler - Cymru Premier | İY | |||||
21:45 | -:- |
Galler - Cymru Şampiyonası Güney | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Hindistan - Durand Kupası | İY | |||||
13:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
Hırvatístan - HNL | İY | |||||
19:30 | -:- |
İrlanda - Birinci Lig | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İrlanda - Premier Lig | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:15 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norrland | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - Superettan | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
İsviçre - Challange Ligi | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:15 | -:- | |||||
21:15 | -:- |
İsviçre - Süper Lig, Kadınlar | İY | |||||
20:00 | -:- |
İzlanda - 1. deild, Kadınlar | İY | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - 1st deild | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - 2. deild | İY | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - Besta deild, Kadınlar | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Katar - Stars League | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Kazakistan - Birinci Lig | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1 | İY | |||||
13:30 | -:- | |||||
13:30 | -:- |
Kosta Rika - Copa Costa Rica | İY | |||||
05:00 | -:- |
Kuveyt - Premier Lig | İY | |||||
19:05 | -:- | |||||
21:20 | -:- |
Kuzey İrlanda - Premier Lig | İY | |||||
21:45 | -:- |
Letonya - 1st Ligas | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Litvanya - 1 Lyga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Litvanya - A Lyga | İY | |||||
19:00 | -:- |
Litvanya - II Lyga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Macaristan - NB I | İY | |||||
19:50 | -:- |
Malezya - Liga A1 | İY | |||||
15:45 | -:- |
Malezya - Süper Lig | İY | |||||
15:15 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Meksika - Liga de Expansion MX, Açılış | İY | |||||
04:00 9' |
9'
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Mısır - Mısır Kupası | İY | |||||
21:00 | -:- |
Moldova - Divizia A | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 | -:- |
Moldova - Süper Lig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Myanmar - Ulusal Lig | İY | |||||
12:30 | -:- |
Norveç - Eliteserien | İY | |||||
20:00 | -:- |
Özbekistan - PFL | İY | |||||
17:00 | -:- |
Özbekistan - Pro Liga | İY | |||||
18:00 | -:- |
Paraguay - 2.Lig | İY | |||||
23:15 | -:- |
Paraguay - Division de Honor, Kapanış | İY | |||||
00:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 54' |
54'
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
Peru - Liga 1 | İY | |||||
23:00 | -:- |
Peru - Liga Femenina | İY | |||||
19:00 | -:- |
Polonya - Ekstraklasa | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Polonya - I Ligi | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 1 | İY | |||||
21:45 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 2 | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Romanya - Liga 2 | İY | |||||
18:00 | -:- |
Romanya - Superliga | İY | |||||
21:00 | -:- |
Şili - Premier Lig | İY | |||||
22:00 | -:- |
Sırbistan - Superliga | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Slovenya - 2nd Liga | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Tayland - Thai League 1 | İY | |||||
15:00 | -:- |
Tayland - Thai Lig 2 | İY | |||||
15:00 | -:- |
Ukrayna - Premier Lig | İY | |||||
15:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Ukrayna - U19 | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
15:30 | -:- | |||||
18:00 ER |
ER
|
-:- |
Ürdün - Jordan Ligi | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:45 | -:- |
Venezuela - Premier Lig | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
3:1 | ||||
02:45 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Yeni Zelanda - Ulusal Lig | İY | |||||
10:30 | -:- |