Turnuvalar (Ülkeler) - COASAFA Kupası | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları | İY | |||||
02:00 90' |
90'
|
1:0 | ||||
11:00 | -:- | |||||
11:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:15 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - Copa America | İY | |||||
04:00 DA |
DA
|
1:1 | ||||
04:00 50' |
50'
|
2:0 |
ABD - ABD NPSL | İY | |||||
02:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:20 | -:- |
ABD - USL Lig 2 | İY | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
2:1 | ||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:30 | -:- | |||||
02:30 | -:- | |||||
03:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:30 | -:- | |||||
03:30 | -:- | |||||
04:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Avustralya - Kuzey NSW NPL | İY | |||||
11:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Brezilya - Baiano, Serie B | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Brasileiro Serie D | İY | |||||
01:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
00:30 90' |
90'
|
0:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
1:1 |
Brezilya - Carioca, Serie A2 | İY | |||||
20:45 | -:- |
Brezilya - Gaucho, Serie A2 | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Kupa Paulista | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 |
Brezilya - Paulista, Kadınlar | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Brezilya - U20 Cearense | İY | |||||
21:00 | -:- |
Ekvador - Ekvador Kupası | İY | |||||
23:30 | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Estonya - Premium Liiga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Etiyopya - Premier Lig | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Faroe Adaları - 1. deild | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Faroe Adaları - Premier Lig | İY | |||||
20:30 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Finlandiya - Suomen Kupası | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Finlandiya - Ykkonen | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Gürcistan - Süper Kupa | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - 1. Lig Güney Grubu | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - İsveç Kupası | İY | |||||
20:00 | -:- |
İzlanda - 2. deild | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - 3. deild | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - Besta deild, Kadınlar | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
İzlanda - Kupa | İY | |||||
22:30 | -:- |
Japonya - J.Ligi | İY | |||||
13:00 | -:- |
Kazakistan - Birinci Lig | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Kolombiya - Liga Femenina | İY | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Letonya - Virsliga | İY | |||||
18:00 | -:- |
Litvanya - II Lyga | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
19:30 | -:- |
Mısır - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Norveç - 1. Lig, Kadınlar | İY | |||||
16:00 | -:- |
Norveç - Eliteserien | İY | |||||
20:00 | -:- |
Norveç - Toppserien,Bayanlar | İY | |||||
20:00 | -:- |
Paraguay - Paraguay Kupası | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
23:15 | -:- |
Peru - Segunda Division | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
23:15 | -:- |
Venezuela - Copa Venezuela | İY | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:30 | -:- | |||||
22:30 | -:- | |||||
22:30 | -:- | |||||
22:30 | -:- | |||||
22:30 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
Yeni Zelanda - Ulusal Lig | İY | |||||
10:30 | -:- |