Turnuvalar (Ülkeler) - COASAFA Kupası | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları | İY | |||||
01:00 79' |
79'
|
0:1 | ||||
04:00 | -:- | |||||
04:00 | -:- | |||||
10:00 | -:- | |||||
11:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - Copa America | İY | |||||
01:00 90' |
90'
|
3:0 | ||||
04:00 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2 | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 3 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
ABD - ABD MLS | İY | |||||
02:30 19' |
19'
|
1:0 | ||||
02:30 19' |
19'
|
1:0 | ||||
02:30 19' |
19'
|
0:0 | ||||
02:30 19' |
19'
|
1:0 | ||||
02:30 19' |
19'
|
0:0 | ||||
03:30 | -:- | |||||
04:30 | -:- | |||||
05:30 | -:- |
ABD - ABD NPSL | İY | |||||
00:30 150' |
150'
|
-:- | ||||
01:00 | -:- | |||||
01:00 | -:- | |||||
01:00 | -:- | |||||
01:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 60' |
60'
|
-:- | ||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 60' |
60'
|
-:- | ||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:30 | -:- | |||||
02:30 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:30 | -:- |
ABD - MLS Next Pro | İY | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
03:30 | -:- | |||||
05:30 | -:- | |||||
22:00 ER |
ER
|
-:- |
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi | İY | |||||
02:30 28' |
28'
|
0:0 | ||||
05:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
ABD - USL Lig 1 | İY | |||||
02:00 60' |
60'
|
-:- | ||||
04:00 | -:- | |||||
04:00 | -:- |
ABD - USL Lig 2 | İY | |||||
00:00 | -:- | |||||
00:00 | -:- | |||||
00:00 | -:- | |||||
01:00 | -:- | |||||
01:00 120' |
120'
|
-:- | ||||
01:00 | -:- | |||||
01:00 | -:- | |||||
02:00 60' |
60'
|
-:- | ||||
02:00 60' |
60'
|
-:- | ||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:30 | -:- | |||||
02:30 | -:- | |||||
02:30 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:30 | -:- | |||||
03:30 | -:- | |||||
03:30 | -:- | |||||
04:00 | -:- | |||||
04:30 | -:- | |||||
05:00 | -:- | |||||
06:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
ABD - USL Şampiyonası | İY | |||||
02:00 DA |
DA
|
0:0 | ||||
02:00 DA |
DA
|
0:0 | ||||
03:06 | -:- | |||||
04:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
04:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- |
ABD - USL W Ligi | İY | |||||
20:00 | -:- |
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera C | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera Nacional | İY | |||||
19:05 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:05 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:30 | -:- | |||||
23:10 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Arjantin - Torneo Federal A | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
17:15 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Avustralya - Capital NPL 1 | İY | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- |
Avustralya - Kuzey NSW NPL | İY | |||||
07:30 | -:- | |||||
07:30 | -:- |
Avustralya - NPL,Victoria | İY | |||||
08:00 | -:- | |||||
10:00 | -:- |
Avustralya - NSW NPL 1 | İY | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
10:30 | -:- |
Avustralya - Queensland NPL | İY | |||||
09:15 | -:- | |||||
09:30 | -:- |
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar | İY | |||||
07:00 | -:- | |||||
10:00 | -:- |
Avustralya - Victoria Premier League 1 | İY | |||||
08:00 | -:- | |||||
09:00 | -:- |
Beyaz Rusya - Pervaya Liga | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Brezilya - Baiano, Serie B | İY | |||||
00:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Brasileiro Serie D | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
03:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Brezilya - Brasilero Serie A | İY | |||||
02:00 DA |
DA
|
0:1 | ||||
02:00 DA |
DA
|
0:0 | ||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Brezilya - Brezilya Serie C | İY | |||||
01:30 68' |
68'
|
0:2 | ||||
01:30 69' |
69'
|
0:0 | ||||
22:30 | -:- |
Brezilya - Catarinense, Serie B | İY | |||||
21:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Cearense, Serie C | İY | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Gaucho, Serie A2 | İY | |||||
01:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Brezilya - Kupa Paulista | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
3:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 | -:- | |||||
16:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Brezilya - Mineiro, Modulo II | İY | |||||
16:00 | -:- |
Brezilya - Paranaense, 2. Divisao | İY | |||||
17:00 | -:- |
Brezilya - Paulista, Kadınlar | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
17:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - U20 Cearense | İY | |||||
15:30 | -:- |
Çin - Çin 1. Ligi | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
Çin - Çin 2. Lig | İY | |||||
11:00 | -:- | |||||
11:00 | -:- | |||||
11:00 | -:- | |||||
11:00 | -:- | |||||
11:00 | -:- | |||||
14:30 | -:- |
Çin - Çin Süper Ligi | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:35 | -:- | |||||
14:35 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Ekvador - Ekvador Kupası | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Estonya - Esiliiga | İY | |||||
15:00 | -:- |
Filipinler - Filipinler Futbol Ligi | İY | |||||
10:00 | -:- | |||||
10:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
12:45 | -:- | |||||
12:45 ER |
ER
|
-:- | ||||
15:30 ER |
ER
|
-:- | ||||
15:30 ER |
ER
|
-:- |
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Finlandiya - Kansallinen Liiga, Kadınlar | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Finlandiya - Veikkausliiga | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Finlandiya - Ykkonen | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
İsveç - Allsvenskan | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- |
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar | İY | |||||
14:00 | -:- |
İzlanda - 2. deild | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
İzlanda - 3. deild | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
İzlanda - Besta deild, Kadınlar | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Japonya - J.Lig 2 | İY | |||||
13:00 | -:- |
Japonya - J.Lig 3 | İY | |||||
09:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- |
Japonya - J.Ligi | İY | |||||
13:00 | -:- |
Kanada - Kanada Premier Lig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Kolombiya - Liga Femenina | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi | İY | |||||
11:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1 | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2 | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Kosta Rika - Primera Division, Women | İY | |||||
04:00 | -:- |
Letonya - 1st Ligas | İY | |||||
14:00 | -:- |
Letonya - Virsliga | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Litvanya - A Lyga | İY | |||||
18:25 | -:- |
Litvanya - II Lyga | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
Meksika - Liga MX, Açılış | İY | |||||
02:00 DA |
DA
|
1:1 | ||||
04:00 | -:- | |||||
04:00 | -:- | |||||
06:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Açılış | İY | |||||
04:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Meksika - U23 Liga MX | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Mısır - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Myanmar - Ulusal Lig | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:30 | -:- |
Norveç - 1. Lig, Kadınlar | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:30 | -:- |
Norveç - 2. Lig Grup 1 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 2 | İY | |||||
16:00 | -:- |
Norveç - Eliteserien | İY | |||||
15:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:15 | -:- |
Norveç - Toppserien,Bayanlar | İY | |||||
16:00 | -:- |
Paraguay - 2.Lig | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Peru - Liga Femenina | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
23:15 | -:- |
Peru - Segunda Division | İY | |||||
21:15 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:15 | -:- |
Polonya - Süper Kupa | İY | |||||
21:00 ER |
ER
|
-:- |
Şili - Primera Division, Women | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Şili - Şili Kupası | İY | |||||
00:30 90' |
90'
|
1:0 | ||||
03:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Uruguay - 2.Lig | İY | |||||
21:30 | -:- |
Uruguay - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Venezuela - Copa Venezuela | İY | |||||
22:30 | -:- | |||||
22:30 | -:- | |||||
22:30 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Vietnam - Vietnam Kupası | İY | |||||
14:00 | -:- |