Turnuvalar (Ülkeler) - UEFA Euro | İY | |||||
19:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
22:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
22:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları | İY | |||||
10:30 MS |
MS
|
1:0 | ||||
11:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
11:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
11:00 MS |
MS
|
5:1 | ||||
12:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS |
MS
|
0:2 | ||||
15:30 | -:- | |||||
15:30 MS |
MS
|
0:3 | ||||
16:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
16:15 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:30 MS |
MS
|
0:1 | ||||
17:00 MS |
MS
|
3:1 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
17:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
17:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
18:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
18:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
19:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS |
MS
|
2:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 MS |
MS
|
1:3 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
20:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 MS |
MS
|
0:3 | ||||
20:00 MS |
MS
|
1:3 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 MS |
MS
|
1:4 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 MS |
MS
|
1:5 | ||||
20:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
20:30 MS |
MS
|
1:2 |
Turnuvalar (Ülkeler) - COASAFA Kupası | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:00 MS |
MS
|
-:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - Copa America | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
04:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
ABD - ABD NPSL | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
03:00 ER |
ER
|
-:- |
ABD - MLS Next Pro | İY | |||||
21:00 | -:- |
ABD - USL Lig 2 | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
02:00 MS |
MS
|
3:2 | ||||
02:30 MS |
MS
|
5:1 | ||||
03:35 MS |
MS
|
1:0 | ||||
05:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
05:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
23:00 | -:- |
ABD - USL W Ligi | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
03:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- |
Avustralya - Kuzey NSW NPL | İY | |||||
11:00 MS |
MS
|
-:- |
Avustralya - Queensland Premier Lig 1 | İY | |||||
13:30 MS |
MS
|
-:- |
Brezilya - Baiano, Serie B | İY | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Brasileiro Serie D | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
21:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
21:00 MS |
MS
|
0:0 |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Carioca, Serie A2 | İY | |||||
20:45 MS |
MS
|
0:2 |
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası | İY | |||||
21:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
21:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
21:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
21:00 MS |
MS
|
1:2 | ||||
22:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
22:30 | -:- |
Brezilya - U20 Cearense | İY | |||||
21:00 MS |
MS
|
-:- |
Çin - Çin Süper Ligi | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
14:35 MS |
MS
|
1:2 | CANLI ANLATIM | |||
14:35 MS |
MS
|
1:2 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
23:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
23:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
23:00 MS |
MS
|
-:- |
Estonya - Esiliiga B | İY | |||||
19:00 MS |
MS
|
1:0 |
Etiyopya - Premier Lig | İY | |||||
03:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
03:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
03:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
03:00 ER |
ER
|
-:- |
Finlandiya - Suomen Kupası | İY | |||||
18:30 MS |
MS
|
0:0 |
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland | İY | |||||
20:30 MS |
MS
|
0:0 |
İsveç - 2. Lig, Norrland | İY | |||||
20:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
20:00 MS |
MS
|
0:2 | ||||
20:00 MS |
MS
|
1:2 |
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland | İY | |||||
20:00 MS |
MS
|
3:0 |
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand | İY | |||||
20:30 MS |
MS
|
1:2 |
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar | İY | |||||
20:00 MS |
MS
|
0:4 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
İsveç - İsveç Kupası | İY | |||||
20:00 MS |
MS
|
0:2 | ||||
20:30 MS |
MS
|
1:0 |
İzlanda - 1. deild, Kadınlar | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - 1st deild | İY | |||||
21:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
21:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - Besta deild, Kadınlar | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 MS |
MS
|
2:0 |
Japonya - J.Lig 2 | İY | |||||
13:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Japonya - J.Lig 3 | İY | |||||
13:30 MS |
MS
|
1:0 |
Japonya - J.Ligi | İY | |||||
13:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1 | İY | |||||
13:30 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:30 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
13:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2 | İY | |||||
13:30 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
13:30 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
13:30 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM |
Letonya - Virsliga | İY | |||||
18:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 MS |
MS
|
2:1 | CANLI ANLATIM |
Litvanya - 1 Lyga | İY | |||||
20:00 MS |
MS
|
1:0 |
Litvanya - A Lyga | İY | |||||
18:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Litvanya - II Lyga | İY | |||||
20:00 MS |
MS
|
0:1 |
Malezya - Liga A1 | İY | |||||
11:45 MS |
MS
|
2:2 |
Mısır - 2. Division A | İY | |||||
17:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:30 MS |
MS
|
-:- |
Norveç - NM Kupası, Bayanlar | İY | |||||
19:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
19:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
19:00 MS |
MS
|
0:3 | ||||
19:00 MS |
MS
|
0:2 | ||||
19:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
19:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
20:30 MS |
MS
|
1:1 |
Özbekistan - PFL | İY | |||||
18:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
18:00 MS |
MS
|
1:0 |
Özbekistan - Pro Liga | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:30 MS |
MS
|
-:- |
Peru - Segunda Division | İY | |||||
02:00 | -:- |
Şili - Şili Kupası | İY | |||||
22:00 MS |
MS
|
1:2 | CANLI ANLATIM |
Tunus - Tunus Kupası | İY | |||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:00 MS |
MS
|
-:- |
Venezuela - Copa Venezuela | İY | |||||
23:00 MS |
MS
|
3:0 |