Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları | İY | |||||
05:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
10:00 MS |
MS
|
3:0 | ||||
10:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
10:30 MS |
MS
|
1:0 | ||||
10:30 MS |
MS
|
1:1 | ||||
11:00 MS |
MS
|
2:1 | CANLI ANLATIM | |||
11:00 MS |
MS
|
3:1 | CANLI ANLATIM | |||
11:00 | -:- | |||||
11:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
11:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
11:00 | -:- | |||||
11:30 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
11:30 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
11:30 MS |
MS
|
2:1 | CANLI ANLATIM | |||
11:30 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
11:30 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 MS |
MS
|
3:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 | -:- | |||||
12:00 MS |
MS
|
2:1 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 | -:- | |||||
12:00 MS |
MS
|
1:2 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 | -:- | |||||
12:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS |
MS
|
2:1 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 | -:- | |||||
12:30 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
12:30 | -:- | |||||
12:30 | -:- | |||||
13:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 90' |
90'
|
0:1 | ||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:30 | -:- | |||||
13:30 90' |
90'
|
0:0 | ||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 90' |
90'
|
1:1 | ||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 90' |
90'
|
0:7 | ||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 90' |
90'
|
1:1 | ||||
14:30 | -:- | |||||
14:30 90' |
90'
|
0:1 | ||||
14:30 | -:- | |||||
15:00 84' |
84'
|
0:2 | ||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 81' |
81'
|
1:1 | ||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 81' |
81'
|
1:2 | ||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 81' |
81'
|
0:0 | ||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 78' |
78'
|
2:1 | ||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 77' |
77'
|
0:2 | ||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 80' |
80'
|
0:2 | ||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 84' |
84'
|
1:1 | ||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:30 | -:- | |||||
15:30 | -:- | |||||
15:30 54' |
54'
|
2:1 | ||||
15:30 | -:- | |||||
15:50 32' |
32'
|
0:1 | ||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 38' |
38'
|
1:0 | ||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 36' |
36'
|
1:1 | ||||
16:00 41' |
41'
|
1:0 | ||||
16:00 | -:- | |||||
16:15 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 9' |
9'
|
0:0 | ||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 7' |
7'
|
0:0 | ||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - COASAFA Kupası | İY | |||||
13:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - Copa America | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
04:00 MS |
MS
|
0:3 | CANLI ANLATIM |
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 4 | İY | |||||
12:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:30 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Rusya - Premier Lig, Kadınlar | İY | |||||
14:30 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
ABD - ABD MLS | İY | |||||
02:30 MS |
MS
|
3:0 | CANLI ANLATIM |
ABD - ABD NPSL | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
1:2 | ||||
03:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
22:00 | -:- |
ABD - MLS Next Pro | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
05:30 MS |
MS
|
1:0 |
ABD - NISA | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
19:00 | -:- |
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
23:00 | -:- |
ABD - USL Lig 2 | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:2 | ||||
02:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
02:30 MS |
MS
|
0:0 | ||||
05:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
05:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
05:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
05:30 MS |
MS
|
1:1 | ||||
21:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:30 | -:- | |||||
22:30 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
ABD - USL Şampiyonası | İY | |||||
02:30 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM |
ABD - USL W Ligi | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
02:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
03:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
05:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
05:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:00 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Arjantin - Primera B | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
23:05 | -:- |
Arjantin - Primera C | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera Nacional | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Torneo Federal A | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Avustralya - Capital NPL 1 | İY | |||||
08:00 MS |
MS
|
0:4 | ||||
10:45 MS |
MS
|
0:0 |
Avustralya - Kuzey NSW NPL | İY | |||||
07:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
07:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
07:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
09:30 MS |
MS
|
-:- |
Avustralya - NPL, Batı Avustralya | İY | |||||
10:00 MS |
MS
|
0:2 | ||||
10:00 MS |
MS
|
0:2 | ||||
10:00 MS |
MS
|
2:1 | ||||
10:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
10:00 MS |
MS
|
2:1 | ||||
10:00 MS |
MS
|
3:1 |
Avustralya - NPL, Güney Avustralya | İY | |||||
08:30 MS |
MS
|
1:0 | ||||
08:30 MS |
MS
|
1:1 | ||||
08:30 MS |
MS
|
1:2 | ||||
12:30 90' |
90'
|
-:- |
Avustralya - NPL,Victoria | İY | |||||
08:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
08:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
12:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
12:00 MS |
MS
|
0:1 |
Avustralya - NSW NPL 1 | İY | |||||
08:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
09:30 MS |
MS
|
0:1 | ||||
10:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
10:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
10:30 MS |
MS
|
3:0 | ||||
12:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
23:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
23:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
23:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
23:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
23:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
23:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
23:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
23:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
23:00 ER |
ER
|
-:- |
Avustralya - Queensland NPL | İY | |||||
12:00 ER |
ER
|
-:- |
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar | İY | |||||
07:45 MS |
MS
|
-:- | ||||
10:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
11:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
11:30 | -:- |
Avustralya - Queensland Premier Lig 1 | İY | |||||
11:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
11:00 | -:- |
Avustralya - Tazmanya NPL | İY | |||||
07:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
07:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
11:30 MS |
MS
|
-:- |
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar | İY | |||||
08:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
08:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
08:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
08:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
10:00 MS |
MS
|
-:- |
Avustralya - Victoria Premier League 1 | İY | |||||
08:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
08:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
08:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
10:30 MS |
MS
|
-:- |
Beyaz Rusya - Pervaya Liga | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi | İY | |||||
16:00 40' |
40'
|
0:0 | ||||
18:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Brezilya - Brasileiro Serie D | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
22:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Brezilya - Brezilya Serie C | İY | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Brezilya - Carioca, Serie A2 | İY | |||||
20:45 | -:- | |||||
20:45 | -:- | |||||
20:45 | -:- | |||||
20:45 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:45 | -:- | |||||
21:00 ER |
ER
|
-:- |
Brezilya - Cearense, Serie C | İY | |||||
21:30 ER |
ER
|
-:- | ||||
22:00 | -:- |
Brezilya - Gaucho, Serie A2 | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Brezilya - Goiano, 2. Divisao | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
2:1 | ||||
21:30 | -:- |
Brezilya - Kupa Paulista | İY | |||||
02:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Brezilya - Paulista, Kadınlar | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
02:00 MS |
MS
|
0:4 | ||||
22:00 | -:- |
Brezilya - Pernambucano, Serie A2 | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - U20 Carioca, Serie A | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
20:45 | -:- | |||||
20:45 | -:- |
Brezilya - U20 Cearense | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - U20 Paulista | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Çin - Çin 1. Ligi | İY | |||||
14:30 90' |
90'
|
1:0 | ||||
14:30 90' |
90'
|
0:1 | ||||
14:30 90' |
90'
|
0:0 | ||||
14:30 90' |
90'
|
1:1 |
Çin - Çin 2. Lig | İY | |||||
12:00 90' |
90'
|
-:- | ||||
12:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
12:30 90' |
90'
|
-:- | ||||
14:30 | -:- |
Çin - Çin Süper Ligi | İY | |||||
14:00 90' |
90'
|
0:1 | ||||
14:35 90' |
90'
|
1:1 | ||||
14:35 90' |
90'
|
1:0 |
Çin - Çin Süper Ligi, Kadınlar | İY | |||||
14:35 | -:- | |||||
14:35 | -:- | |||||
14:35 | -:- |
Ekvador - Ekvador Kupası | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Estonya - Esiliiga | İY | |||||
12:30 MS |
MS
|
0:1 | ||||
12:30 90' |
90'
|
-:- | ||||
12:30 MS |
MS
|
0:1 | ||||
12:30 MS |
MS
|
1:1 |
Estonya - Esiliiga B | İY | |||||
12:30 90' |
90'
|
-:- |
Estonya - Premium Liiga | İY | |||||
14:30 90' |
90'
|
0:1 | ||||
14:30 90' |
90'
|
0:2 |
Etiyopya - Premier Lig | İY | |||||
15:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
15:00 | -:- | |||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 | -:- |
Faroe Adaları - 1. deild | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Faroe Adaları - Premier Lig | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Filipinler - Filipinler Futbol Ligi | İY | |||||
10:00 MS |
MS
|
9:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:30 90' |
90'
|
2:0 | ||||
12:45 90' |
90'
|
1:2 | ||||
15:30 52' |
52'
|
0:4 |
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Finlandiya - Kansallinen Liiga, Kadınlar | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Finlandiya - Veikkausliiga | İY | |||||
12:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 | -:- |
Finlandiya - Ykkonen | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Finlandiya - Ykkosliiga | İY | |||||
16:00 37' |
37'
|
1:0 | ||||
16:00 39' |
39'
|
1:0 | ||||
18:00 | -:- |
İrlanda - Premier Division, Kadınlar | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
21:35 | -:- |
İsveç - 1. Lig Güney Grubu | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
1:2 | ||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu | İY | |||||
14:00 90' |
90'
|
4:0 | ||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norrland | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar | İY | |||||
16:00 38' |
38'
|
0:1 |
İsveç - Superettan | İY | |||||
16:00 37' |
37'
|
1:1 | ||||
16:00 39' |
39'
|
0:1 | ||||
16:00 34' |
34'
|
2:0 |
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
14:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İzlanda - 2. deild | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
İzlanda - 3. deild | İY | |||||
19:00 | -:- |
İzlanda - Kupa, Kadınlar | İY | |||||
16:00 | -:- |
Japonya - J.Lig 2 | İY | |||||
12:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS |
MS
|
3:1 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Japonya - J.Lig 3 | İY | |||||
10:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
11:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
12:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
12:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
12:00 MS |
MS
|
2:1 | ||||
12:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
13:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
13:00 MS |
MS
|
1:1 |
Japonya - J.Ligi | İY | |||||
08:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS |
MS
|
1:2 | CANLI ANLATIM |
Japonya - Nadeshiko Ligi, 1. Lig, Kadınlar | İY | |||||
07:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
10:00 MS |
MS
|
2:0 |
Kanada - Kanada Premier Lig | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
1:0 |
Kazakistan - Premier Lig | İY | |||||
16:00 39' |
39'
|
0:0 | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi | İY | |||||
11:00 MS |
MS
|
0:2 | ||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1 | İY | |||||
12:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 90' |
90'
|
0:2 | ||||
14:00 MS |
MS
|
0:1 |
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2 | İY | |||||
13:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
13:30 90' |
90'
|
1:2 |
Letonya - 1st Ligas | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Litvanya - A Lyga | İY | |||||
17:00 | -:- |
Litvanya - II Lyga | İY | |||||
12:00 MS |
MS
|
3:0 | ||||
13:00 90' |
90'
|
-:- | ||||
14:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 MS |
MS
|
0:0 |
Malezya - FA Kupası | İY | |||||
12:30 | -:- | |||||
15:15 | -:- |
Malezya - Liga A1 | İY | |||||
11:45 | -:- | |||||
11:45 MS |
MS
|
0:1 | ||||
11:45 | -:- | |||||
15:45 | -:- |
Mısır - Premier Lig | İY | |||||
16:00 38' |
38'
|
0:0 | ||||
17:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Norveç - 1. Lig, Kadınlar | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Norveç - 2. Lig Grup 1 | İY | |||||
14:00 90' |
90'
|
2:0 | ||||
14:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
16:00 38' |
38'
|
0:0 | ||||
17:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 1 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 2 | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 3 | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Norveç - Toppserien,Bayanlar | İY | |||||
16:00 39' |
39'
|
1:0 | ||||
16:00 39' |
39'
|
0:0 | ||||
16:00 39' |
39'
|
3:0 | ||||
16:00 38' |
38'
|
1:1 | ||||
16:30 9' |
9'
|
0:0 |
Özbekistan - Pro Liga | İY | |||||
16:00 | -:- |
Paraguay - 2.Lig | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Peru - Segunda Division | İY | |||||
21:15 | -:- | |||||
23:15 | -:- |
Şili - Primera Division, Women | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Şili - Şili Kupası | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Singapur - Premier Lig | İY | |||||
13:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM |
Tayvan - Mulan Football League | İY | |||||
10:30 MS |
MS
|
1:1 | ||||
13:30 ER |
ER
|
-:- | ||||
13:30 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
Ürdün - Ürdün Kupası | İY | |||||
19:30 | -:- |
Venezuela - Copa Venezuela | İY | |||||
23:30 | -:- |
Vietnam - V Lig 2 | İY | |||||
12:00 MS |
MS
|
2:1 | ||||
12:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
12:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
12:00 MS |
MS
|
2:1 | ||||
12:00 MS |
MS
|
2:0 |
Yeni Zelanda - Ulusal Lig | İY | |||||
05:30 MS |
MS
|
0:0 | ||||
05:30 MS |
MS
|
0:1 | ||||
05:30 MS |
MS
|
1:0 | ||||
06:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
06:00 MS |
MS
|
1:2 | ||||
06:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
06:00 MS |
MS
|
0:3 | ||||
06:30 MS |
MS
|
0:1 | ||||
08:30 MS |
MS
|
1:0 |
Zimbabve - Premier Soccer Ligi | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |