www.fotomac.com.tr Anasayfa
Canlı Skor
Canlı Skor
canlı skor
fikstür ve sonuçlar
puan durumu
ligler
turnuvalar
www.fotomac.com.tr Anasayfa
LİG SEÇİNİZ
FİKSTÜR
PUAN DURUMU
TAKIMLAR
LİG İSTATİSTİĞİ
Maçları Filtrele
Ülke, Sezon, Lig Seçiniz
Ülke
Yeni Zelanda
Turkiye
Uluslararası
Uluslararası Kulüpler
Turkiye
İngiltere
İspanya
Almanya
Fransa
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Rusya
İskoçya
Suudi Arabistan
ABD
Almanya Amatör
Andorra
Angola
Antigua Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Austria Amateur
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Bahreyn
Bangladeş
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Botsvana
Brezilya
Bulgaristan
Burundi
Cebelitarık
Cezayir
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Danimarka Amatör
Ekvador
El Salvador
Elektronik Ligler
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Etiyopya
Faroe Adaları
Fas
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Galler
Gana
Guatemala
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatístan
Hindistan
Honduras
Hong Kong, Çin
İngiltere Amator
İran
İrlanda
İspanya Amatör
İsrail
İsveç
İsveç Amatör
İsviçre
İzlanda
Jamaika
Japonya
Kamboçya
Kamerun
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kıbrıs Rum Kesimi
Kolombiya
Kongo
Kore Cumhuriyeti
Kosova
Kosta Rika
Kuveyt
Kuzey İrlanda
Kuzey Makedonya
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Lüksemburg
Macaristan
Malezya
Mali
Malta
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Myanmar
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Oman Sultanlığı
Özbekistan
Pakistan
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Romanya
Ruanda
San Marino
Senegal
Sırbistan
Simulated Reality Women
Singapur
Slovakya
Slovenya
Suriye
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Trinidad Tobago
Tunus
Uganda
Ukrayna
Uluslararası Gençlik Ligi
Uruguay
Ürdün
Venezuela
Vietnam
Yunanistan
Zambiya
Zimbabve
Turnuva
Ulusal Lig
Sezon
Ulusal Lig 2022
Ulusal Lig 2024
Ulusal Lig 2023
Premiership 20/21
Premiership 19/20
Premiership 18/19
Premiership 17/18
Premiership 16/17
Premiership 15/16
Premiership 14/15
Premiership 13/14
Premiership 12/13
Premiership 11/12
Premiership 10/11
Futbol Şampiyonası 09/10
Futbol Şampiyonası 08/09
Maçlar
13.08.2022 | Waterside Karori - Napier City Rovers AFC
25.03.2022 | North Wellington AFC - Waterside Karori
26.03.2022 | Wellington United AFC - Napier City Rovers AFC
26.03.2022 | Christchurch United FC - Coastal Spirit FC
26.03.2022 | Nomads United AFC - Selwyn United FC
26.03.2022 | Ferrymead Bays - Cashmere Technical
26.03.2022 | North Shore United AFC - Bay Olympic
26.03.2022 | Takapuna AFC - Eastern Suburbs AFC
26.03.2022 | Petone FC - Wellington Olympic
26.03.2022 | Auckland United FC - Birkenhead United AFC
26.03.2022 | Waiheke Utd AFC - Manukau United FC
26.03.2022 | Hamilton Wanderers AFC - Western Springs AFC
26.03.2022 | Dunedin City Royals FC - Mosgiel AFC
26.03.2022 | Auckland City - Melville United AFC
27.03.2022 | Nelson Suburbs FC - Green Island AFC
27.03.2022 | Havelock North Wanderers AFC - Western Suburbs FC
27.03.2022 | Wellington Phoenix Academy - Miramar Rangers
02.04.2022 | Christchurch United FC - Dunedin City Royals FC
02.04.2022 | Green Island AFC - Nomads United AFC
02.04.2022 | Mosgiel AFC - Ferrymead Bays
02.04.2022 | Cashmere Technical - Nelson Suburbs FC
02.04.2022 | Coastal Spirit FC - Selwyn United FC
02.04.2022 | Melville United AFC - Bay Olympic
02.04.2022 | Eastern Suburbs AFC - Hamilton Wanderers AFC
02.04.2022 | North Shore United AFC - Birkenhead United AFC
02.04.2022 | Wellington Phoenix Academy - Petone FC
02.04.2022 | Manukau United FC - Auckland United FC
02.04.2022 | Auckland City - Takapuna AFC
02.04.2022 | Western Springs AFC - Waiheke Utd AFC
02.04.2022 | Wellington Olympic - Wellington United AFC
03.04.2022 | Napier City Rovers AFC - North Wellington AFC
03.04.2022 | Western Suburbs FC - Miramar Rangers
03.04.2022 | Waterside Karori - Havelock North Wanderers AFC
09.04.2022 | Selwyn United FC - Green Island AFC
09.04.2022 | Dunedin City Royals FC - Coastal Spirit FC
09.04.2022 | Waterside Karori - Miramar Rangers
09.04.2022 | Wellington United AFC - Petone FC
09.04.2022 | Ferrymead Bays - Christchurch United FC
09.04.2022 | Nomads United AFC - Cashmere Technical
09.04.2022 | Hamilton Wanderers AFC - Auckland City
09.04.2022 | Waiheke Utd AFC - Eastern Suburbs AFC
09.04.2022 | North Wellington AFC - Wellington Olympic
09.04.2022 | Bay Olympic - Birkenhead United AFC
09.04.2022 | North Shore United AFC - Manukau United FC
09.04.2022 | Auckland United FC - Western Springs AFC
09.04.2022 | Takapuna AFC - Melville United AFC
10.04.2022 | Nelson Suburbs FC - Mosgiel AFC
10.04.2022 | Havelock North Wanderers AFC - Napier City Rovers AFC
10.04.2022 | Western Suburbs FC - Wellington Phoenix Academy
12.04.2022 | Nomads United AFC - Selwyn United FC
15.04.2022 | Napier City Rovers AFC - Petone FC
15.04.2022 | Western Suburbs FC - North Wellington AFC
15.04.2022 | Miramar Rangers - Havelock North Wanderers AFC
15.04.2022 | Waterside Karori - Wellington United AFC
15.04.2022 | Manukau United FC - Bay Olympic
15.04.2022 | Auckland United FC - Eastern Suburbs AFC
15.04.2022 | Takapuna AFC - Hamilton Wanderers AFC
15.04.2022 | Wellington Phoenix Academy - Wellington Olympic
15.04.2022 | Western Springs AFC - North Shore United AFC
15.04.2022 | Birkenhead United AFC - Melville United AFC
15.04.2022 | Auckland City - Waiheke Utd AFC
16.04.2022 | Christchurch United FC - Nelson Suburbs FC
16.04.2022 | Mosgiel AFC - Nomads United AFC
16.04.2022 | Dunedin City Royals FC - Ferrymead Bays
16.04.2022 | Coastal Spirit FC - Green Island AFC
16.04.2022 | Cashmere Technical - Selwyn United FC
18.04.2022 | Napier City Rovers AFC - North Wellington AFC
18.04.2022 | Havelock North Wanderers AFC - Western Suburbs FC
18.04.2022 | North Shore United AFC - Auckland City
18.04.2022 | Bay Olympic - Eastern Suburbs AFC
18.04.2022 | Melville United AFC - Manukau United FC
18.04.2022 | Birkenhead United AFC - Western Springs AFC
18.04.2022 | Takapuna AFC - Auckland United FC
18.04.2022 | Hamilton Wanderers AFC - Waiheke Utd AFC
22.04.2022 | Ferrymead Bays - Coastal Spirit FC
23.04.2022 | Selwyn United FC - Mosgiel AFC
23.04.2022 | Wellington United AFC - Western Suburbs FC
23.04.2022 | Nomads United AFC - Christchurch United FC
23.04.2022 | Bay Olympic - Auckland City
23.04.2022 | North Wellington AFC - Miramar Rangers
23.04.2022 | Wellington Olympic - Napier City Rovers AFC
23.04.2022 | Birkenhead United AFC - Eastern Suburbs AFC
23.04.2022 | Auckland United FC - Hamilton Wanderers AFC
23.04.2022 | Manukau United FC - Western Springs AFC
23.04.2022 | Petone FC - Waterside Karori
23.04.2022 | Waiheke Utd AFC - Melville United AFC
23.04.2022 | North Shore United AFC - Takapuna AFC
24.04.2022 | Nelson Suburbs FC - Dunedin City Royals FC
24.04.2022 | Havelock North Wanderers AFC - Wellington Phoenix Academy
24.04.2022 | Green Island AFC - Cashmere Technical
25.04.2022 | Coastal Spirit FC - Selwyn United FC
29.04.2022 | Christchurch United FC - Selwyn United FC
30.04.2022 | Ferrymead Bays - Nelson Suburbs FC
30.04.2022 | Dunedin City Royals FC - Nomads United AFC
30.04.2022 | Waterside Karori - Wellington Olympic
30.04.2022 | Coastal Spirit FC - Cashmere Technical
30.04.2022 | Mosgiel AFC - Green Island AFC
30.04.2022 | Miramar Rangers - Wellington United AFC
30.04.2022 | Wellington Phoenix Academy - Napier City Rovers AFC
30.04.2022 | Takapuna AFC - Bay Olympic
30.04.2022 | Auckland City - Birkenhead United AFC
30.04.2022 | Eastern Suburbs AFC - Manukau United FC
30.04.2022 | Melville United AFC - Western Springs AFC
30.04.2022 | Hamilton Wanderers AFC - North Shore United AFC
01.05.2022 | Havelock North Wanderers AFC - North Wellington AFC
01.05.2022 | Waiheke Utd AFC - Auckland United FC
01.05.2022 | Western Suburbs FC - Petone FC
07.05.2022 | Nelson Suburbs FC - Coastal Spirit FC
07.05.2022 | Cashmere Technical - Mosgiel AFC
07.05.2022 | Green Island AFC - Christchurch United FC
07.05.2022 | North Wellington AFC - Wellington Phoenix Academy
07.05.2022 | Selwyn United FC - Dunedin City Royals FC
07.05.2022 | Wellington United AFC - Havelock North Wanderers AFC
07.05.2022 | Nomads United AFC - Ferrymead Bays
07.05.2022 | Manukau United FC - Auckland City
07.05.2022 | Petone FC - Miramar Rangers
07.05.2022 | Bay Olympic - Hamilton Wanderers AFC
07.05.2022 | Melville United AFC - Auckland United FC
07.05.2022 | Birkenhead United AFC - Takapuna AFC
07.05.2022 | North Shore United AFC - Waiheke Utd AFC
07.05.2022 | Western Springs AFC - Eastern Suburbs AFC
07.05.2022 | Wellington Olympic - Western Suburbs FC
08.05.2022 | Napier City Rovers AFC - Waterside Karori
14.05.2022 | Waiheke Utd AFC - Bay Olympic
14.05.2022 | Melville United AFC - Eastern Suburbs AFC
14.05.2022 | Hamilton Wanderers AFC - Birkenhead United AFC
14.05.2022 | Takapuna AFC - Manukau United FC
14.05.2022 | Auckland City - Western Springs AFC
14.05.2022 | Auckland United FC - North Shore United AFC
20.05.2022 | Christchurch United FC - Cashmere Technical
21.05.2022 | Nelson Suburbs FC - Nomads United AFC
21.05.2022 | Coastal Spirit FC - Mosgiel AFC
21.05.2022 | Miramar Rangers - Wellington Olympic
21.05.2022 | Ferrymead Bays - Selwyn United FC
21.05.2022 | Eastern Suburbs AFC - Auckland City
21.05.2022 | Manukau United FC - Hamilton Wanderers AFC
21.05.2022 | Wellington Phoenix Academy - Waterside Karori
21.05.2022 | Dunedin City Royals FC - Green Island AFC
21.05.2022 | North Shore United AFC - Melville United AFC
21.05.2022 | Bay Olympic - Auckland United FC
21.05.2022 | Western Springs AFC - Takapuna AFC
21.05.2022 | Birkenhead United AFC - Waiheke Utd AFC
21.05.2022 | North Wellington AFC - Wellington United AFC
22.05.2022 | Havelock North Wanderers AFC - Petone FC
22.05.2022 | Western Suburbs FC - Napier City Rovers AFC
28.05.2022 | Selwyn United FC - Nelson Suburbs FC
28.05.2022 | Green Island AFC - Ferrymead Bays
28.05.2022 | Cashmere Technical - Dunedin City Royals FC
28.05.2022 | Wellington United AFC - Wellington Phoenix Academy
28.05.2022 | Waterside Karori - Western Suburbs FC
28.05.2022 | Nomads United AFC - Coastal Spirit FC
28.05.2022 | Melville United AFC - Hamilton Wanderers AFC
28.05.2022 | Manukau United FC - Birkenhead United AFC
28.05.2022 | Petone FC - North Wellington AFC
28.05.2022 | Bay Olympic - Western Springs AFC
28.05.2022 | Eastern Suburbs AFC - North Shore United AFC
28.05.2022 | Auckland City - Auckland United FC
28.05.2022 | Takapuna AFC - Waiheke Utd AFC
28.05.2022 | Wellington Olympic - Havelock North Wanderers AFC
29.05.2022 | Mosgiel AFC - Christchurch United FC
29.05.2022 | Napier City Rovers AFC - Miramar Rangers
04.06.2022 | Cashmere Technical - Nelson Suburbs FC
04.06.2022 | Melville United AFC - Auckland City
04.06.2022 | Western Springs AFC - Hamilton Wanderers AFC
04.06.2022 | Bay Olympic - North Shore United AFC
04.06.2022 | Birkenhead United AFC - Auckland United FC
04.06.2022 | Eastern Suburbs AFC - Takapuna AFC
04.06.2022 | Manukau United FC - Waiheke Utd AFC
11.06.2022 | Green Island AFC - Nelson Suburbs FC
11.06.2022 | Selwyn United FC - Nomads United AFC
11.06.2022 | Cashmere Technical - Ferrymead Bays
11.06.2022 | Mosgiel AFC - Dunedin City Royals FC
11.06.2022 | Takapuna AFC - Auckland City
11.06.2022 | Hamilton Wanderers AFC - Eastern Suburbs AFC
11.06.2022 | Auckland United FC - Manukau United FC
11.06.2022 | Waiheke Utd AFC - Western Springs AFC
11.06.2022 | Birkenhead United AFC - North Shore United AFC
11.06.2022 | Bay Olympic - Melville United AFC
11.06.2022 | Petone FC - Wellington United AFC
11.06.2022 | Wellington Phoenix Academy - Western Suburbs FC
11.06.2022 | Wellington Olympic - North Wellington AFC
12.06.2022 | Coastal Spirit FC - Christchurch United FC
12.06.2022 | Napier City Rovers AFC - Havelock North Wanderers AFC
21.06.2022 | Manukau United FC - Hamilton Wanderers AFC
24.06.2022 | Melville United AFC - Takapuna AFC
24.06.2022 | Western Springs AFC - Auckland United FC
25.06.2022 | Nelson Suburbs FC - Cashmere Technical
25.06.2022 | Dunedin City Royals FC - Christchurch United FC
25.06.2022 | Ferrymead Bays - Mosgiel AFC
25.06.2022 | Nomads United AFC - Green Island AFC
25.06.2022 | Wellington United AFC - Wellington Olympic
25.06.2022 | Miramar Rangers - Western Suburbs FC
25.06.2022 | Selwyn United FC - Coastal Spirit FC
25.06.2022 | North Wellington AFC - Napier City Rovers AFC
25.06.2022 | Petone FC - Wellington Phoenix Academy
25.06.2022 | Birkenhead United AFC - Bay Olympic
25.06.2022 | Auckland City - Hamilton Wanderers AFC
25.06.2022 | Manukau United FC - North Shore United AFC
25.06.2022 | Eastern Suburbs AFC - Waiheke Utd AFC
26.06.2022 | Havelock North Wanderers AFC - Waterside Karori
29.06.2022 | Auckland City - Eastern Suburbs AFC
01.07.2022 | Christchurch United FC - Ferrymead Bays
02.07.2022 | Green Island AFC - Selwyn United FC
02.07.2022 | Coastal Spirit FC - Dunedin City Royals FC
02.07.2022 | Miramar Rangers - Wellington Phoenix Academy
02.07.2022 | Waterside Karori - North Wellington AFC
02.07.2022 | Cashmere Technical - Nomads United AFC
02.07.2022 | Mosgiel AFC - Nelson Suburbs FC
02.07.2022 | Waiheke Utd AFC - Auckland City
02.07.2022 | Melville United AFC - Birkenhead United AFC
02.07.2022 | Bay Olympic - Manukau United FC
02.07.2022 | North Shore United AFC - Western Springs AFC
02.07.2022 | Eastern Suburbs AFC - Auckland United FC
02.07.2022 | Hamilton Wanderers AFC - Takapuna AFC
02.07.2022 | Wellington Olympic - Petone FC
03.07.2022 | Napier City Rovers AFC - Wellington United AFC
03.07.2022 | Western Suburbs FC - Havelock North Wanderers AFC
13.07.2022 | Birkenhead United AFC - Auckland City
16.07.2022 | Green Island AFC - Coastal Spirit FC
16.07.2022 | Nomads United AFC - Mosgiel AFC
16.07.2022 | Ferrymead Bays - Dunedin City Royals FC
16.07.2022 | Wellington United AFC - Waterside Karori
16.07.2022 | Selwyn United FC - Cashmere Technical
16.07.2022 | Petone FC - Napier City Rovers AFC
16.07.2022 | Eastern Suburbs AFC - Bay Olympic
16.07.2022 | Waiheke Utd AFC - Hamilton Wanderers AFC
16.07.2022 | Western Springs AFC - Birkenhead United AFC
16.07.2022 | Auckland City - North Shore United AFC
16.07.2022 | Manukau United FC - Melville United AFC
16.07.2022 | Auckland United FC - Takapuna AFC
16.07.2022 | North Wellington AFC - Western Suburbs FC
16.07.2022 | Wellington Olympic - Wellington Phoenix Academy
17.07.2022 | Nelson Suburbs FC - Christchurch United FC
17.07.2022 | Havelock North Wanderers AFC - Miramar Rangers
19.07.2022 | Auckland City - Manukau United FC
22.07.2022 | Christchurch United FC - Nomads United AFC
23.07.2022 | Mosgiel AFC - Selwyn United FC
23.07.2022 | Cashmere Technical - Green Island AFC
23.07.2022 | Miramar Rangers - North Wellington AFC
23.07.2022 | Waterside Karori - Petone FC
23.07.2022 | Coastal Spirit FC - Ferrymead Bays
23.07.2022 | Auckland City - Bay Olympic
23.07.2022 | Eastern Suburbs AFC - Birkenhead United AFC
23.07.2022 | Takapuna AFC - North Shore United AFC
23.07.2022 | Dunedin City Royals FC - Nelson Suburbs FC
23.07.2022 | Hamilton Wanderers AFC - Auckland United FC
23.07.2022 | Wellington Phoenix Academy - Havelock North Wanderers AFC
23.07.2022 | Melville United AFC - Waiheke Utd AFC
24.07.2022 | Napier City Rovers AFC - Wellington Olympic
24.07.2022 | Western Suburbs FC - Wellington United AFC
30.07.2022 | Miramar Rangers - Waterside Karori
30.07.2022 | Western Springs AFC - Manukau United FC
06.08.2022 | Nomads United AFC - Dunedin City Royals FC
06.08.2022 | North Wellington AFC - Havelock North Wanderers AFC
06.08.2022 | Wellington United AFC - Miramar Rangers
06.08.2022 | Selwyn United FC - Christchurch United FC
06.08.2022 | Cashmere Technical - Coastal Spirit FC
06.08.2022 | Green Island AFC - Mosgiel AFC
06.08.2022 | Manukau United FC - Eastern Suburbs AFC
06.08.2022 | North Shore United AFC - Hamilton Wanderers AFC
06.08.2022 | Western Springs AFC - Melville United AFC
06.08.2022 | Bay Olympic - Takapuna AFC
06.08.2022 | Auckland United FC - Waiheke Utd AFC
06.08.2022 | Petone FC - Western Suburbs FC
06.08.2022 | Wellington Olympic - Waterside Karori
07.08.2022 | Nelson Suburbs FC - Ferrymead Bays
07.08.2022 | Napier City Rovers AFC - Wellington Phoenix Academy
09.08.2022 | Christchurch United FC - Nomads United AFC
13.08.2022 | Coastal Spirit FC - Nelson Suburbs FC
13.08.2022 | Dunedin City Royals FC - Selwyn United FC
13.08.2022 | Mosgiel AFC - Cashmere Technical
13.08.2022 | Christchurch United FC - Green Island AFC
13.08.2022 | Miramar Rangers - Petone FC
13.08.2022 | Ferrymead Bays - Nomads United AFC
13.08.2022 | Hamilton Wanderers AFC - Bay Olympic
13.08.2022 | Takapuna AFC - Birkenhead United AFC
13.08.2022 | Wellington Phoenix Academy - North Wellington AFC
13.08.2022 | Eastern Suburbs AFC - Western Springs AFC
13.08.2022 | Waiheke Utd AFC - North Shore United AFC
13.08.2022 | Auckland United FC - Melville United AFC
14.08.2022 | Havelock North Wanderers AFC - Wellington United AFC
14.08.2022 | Western Suburbs FC - Wellington Olympic
17.08.2022 | Miramar Rangers - Waterside Karori
20.08.2022 | Nomads United AFC - Nelson Suburbs FC
20.08.2022 | Waterside Karori - Wellington Phoenix Academy
20.08.2022 | Mosgiel AFC - Coastal Spirit FC
20.08.2022 | Cashmere Technical - Christchurch United FC
20.08.2022 | Selwyn United FC - Ferrymead Bays
20.08.2022 | Green Island AFC - Dunedin City Royals FC
20.08.2022 | Wellington United AFC - North Wellington AFC
20.08.2022 | North Shore United AFC - Auckland United FC
20.08.2022 | Petone FC - Havelock North Wanderers AFC
20.08.2022 | Manukau United FC - Takapuna AFC
20.08.2022 | Bay Olympic - Waiheke Utd AFC
21.08.2022 | Napier City Rovers AFC - Western Suburbs FC
23.08.2022 | Birkenhead United AFC - Hamilton Wanderers AFC
24.08.2022 | Wellington Olympic - Miramar Rangers
24.08.2022 | Eastern Suburbs AFC - Melville United AFC
27.08.2022 | Dunedin City Royals FC - Cashmere Technical
27.08.2022 | Christchurch United FC - Mosgiel AFC
27.08.2022 | Ferrymead Bays - Green Island AFC
27.08.2022 | Coastal Spirit FC - Nomads United AFC
27.08.2022 | Auckland United FC - Bay Olympic
27.08.2022 | Waiheke Utd AFC - Birkenhead United AFC
27.08.2022 | Hamilton Wanderers AFC - Manukau United FC
27.08.2022 | Takapuna AFC - Western Springs AFC
27.08.2022 | Melville United AFC - North Shore United AFC
28.08.2022 | Nelson Suburbs FC - Selwyn United FC
28.08.2022 | Miramar Rangers - Napier City Rovers AFC
28.08.2022 | Havelock North Wanderers AFC - Wellington Olympic
28.08.2022 | North Wellington AFC - Petone FC
28.08.2022 | Western Suburbs FC - Waterside Karori
28.08.2022 | Wellington Phoenix Academy - Wellington United AFC
31.08.2022 | Western Springs AFC - Auckland City
03.09.2022 | Dunedin City Royals FC - Nelson Suburbs FC
03.09.2022 | Auckland United FC - Auckland City
03.09.2022 | Western Springs AFC - Bay Olympic
03.09.2022 | North Shore United AFC - Eastern Suburbs AFC
03.09.2022 | Birkenhead United AFC - Manukau United FC
03.09.2022 | Hamilton Wanderers AFC - Melville United AFC
03.09.2022 | Waiheke Utd AFC - Takapuna AFC
23.09.2022 | Wellington Olympic - Miramar Rangers
01.10.2022 | Cashmere Technical - Miramar Rangers
01.10.2022 | Napier City Rovers AFC - Wellington Phoenix Academy
01.10.2022 | Wellington Olympic - Auckland City
02.10.2022 | Birkenhead United AFC - Christchurch United FC
02.10.2022 | Auckland United FC - Melville United AFC
08.10.2022 | Christchurch United FC - Napier City Rovers AFC
08.10.2022 | Miramar Rangers - Birkenhead United AFC
08.10.2022 | Auckland City - Cashmere Technical
09.10.2022 | Wellington Phoenix Academy - Auckland United FC
09.10.2022 | Melville United AFC - Wellington Olympic
15.10.2022 | Birkenhead United AFC - Auckland City
15.10.2022 | Napier City Rovers AFC - Miramar Rangers
15.10.2022 | Auckland United FC - Christchurch United FC
16.10.2022 | Wellington Phoenix Academy - Melville United AFC
16.10.2022 | Cashmere Technical - Wellington Olympic
22.10.2022 | Melville United AFC - Cashmere Technical
22.10.2022 | Wellington Olympic - Birkenhead United AFC
22.10.2022 | Christchurch United FC - Wellington Phoenix Academy
23.10.2022 | Miramar Rangers - Auckland United FC
23.10.2022 | Auckland City - Napier City Rovers AFC
29.10.2022 | Napier City Rovers AFC - Wellington Olympic
29.10.2022 | Wellington Phoenix Academy - Miramar Rangers
29.10.2022 | Auckland United FC - Auckland City
30.10.2022 | Birkenhead United AFC - Cashmere Technical
30.10.2022 | Christchurch United FC - Melville United AFC
05.11.2022 | Cashmere Technical - Napier City Rovers AFC
05.11.2022 | Auckland City - Wellington Phoenix Academy
05.11.2022 | Wellington Olympic - Auckland United FC
06.11.2022 | Miramar Rangers - Christchurch United FC
06.11.2022 | Melville United AFC - Birkenhead United AFC
12.11.2022 | Christchurch United FC - Auckland City
12.11.2022 | Auckland United FC - Cashmere Technical
12.11.2022 | Miramar Rangers - Melville United AFC
13.11.2022 | Wellington Phoenix Academy - Wellington Olympic
13.11.2022 | Napier City Rovers AFC - Birkenhead United AFC
19.11.2022 | Wellington Olympic - Christchurch United FC
19.11.2022 | Birkenhead United AFC - Auckland United FC
19.11.2022 | Melville United AFC - Napier City Rovers AFC
20.11.2022 | Cashmere Technical - Wellington Phoenix Academy
20.11.2022 | Auckland City - Miramar Rangers
25.11.2022 | Christchurch United FC - Cashmere Technical
26.11.2022 | Auckland United FC - Napier City Rovers AFC
26.11.2022 | Auckland City - Melville United AFC
27.11.2022 | Wellington Phoenix Academy - Birkenhead United AFC
27.11.2022 | Miramar Rangers - Wellington Olympic
Göster
Canlı Skor
Yeni Zelanda
Ulusal Lig
Ulusal Lig 2022 Sezonu
Waterside Karori - Napier City Rovers AFC maçı
Ulusal Lig 2022
GENEL GÖRÜNÜM
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
-Seçiniz-
LİG İSTATİSTİĞİ
PUAN DURUMU
FİKSTÜR
TAKIMLAR
Ulusal Lig | 16
Waterside Karori
13/08/22 - 05:30
2 : 1
0 : 0 1. Devre
2 : 1 2. Devre
Seyirci: 1000
Stat: Karori Park
Napier City Rovers AFC
Önemli Dakikalar
Canlı Anlatım
Maç İstatistiği
Saha İçi Diziliş
Veri Bulunmamaktadır