Turnuvalar (Ülkeler) - COASAFA Kupası | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
03:00 | -:- | |||||
04:00 22' |
22'
|
2:0 | ||||
05:00 | -:- | |||||
08:30 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - Copa America | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
04:00 25' |
25'
|
0:0 |
ABD - ABD NPSL | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
1:2 | ||||
01:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 MS |
MS
|
1:4 | ||||
02:30 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:30 | -:- |
ABD - MLS Next Pro | İY | |||||
01:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
06:00 | -:- |
ABD - NISA | İY | |||||
02:00 | -:- |
ABD - USL Lig 2 | İY | |||||
01:00 | -:- | |||||
01:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:30 | -:- | |||||
02:30 | -:- | |||||
02:30 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:30 | -:- | |||||
04:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- | |||||
05:30 | -:- | |||||
06:00 | -:- |
ABD - USL Şampiyonası | İY | |||||
02:00 90' |
90'
|
1:0 | ||||
02:30 90' |
90'
|
2:0 |
ABD - USL W Ligi | İY | |||||
00:00 | -:- | |||||
00:00 | -:- | |||||
00:00 | -:- | |||||
01:00 | -:- | |||||
01:00 | -:- | |||||
01:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:30 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
04:00 | -:- | |||||
04:00 | -:- | |||||
05:30 | -:- |
Brezilya - Baiano, Serie B | İY | |||||
01:00 | -:- | |||||
01:15 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Brasileiro Serie D | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
01:30 | -:- | |||||
02:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
02:00 | -:- |
Brezilya - Brasilero Serie A | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 90' |
90'
|
0:1 | ||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
03:30 DA |
DA
|
0:0 | ||||
03:30 DA |
DA
|
1:1 | ||||
03:30 DA |
DA
|
1:0 |
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
21:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
21:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
21:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
21:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
21:00 ER |
ER
|
-:- |
Brezilya - Brezilya Serie C | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
3:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 66' |
66'
|
0:0 |
Brezilya - Gaucho, Serie A2 | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
01:30 | -:- | |||||
01:30 MS |
MS
|
0:1 |
Brezilya - Kupa Paulista | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - U20 Paulista | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
23:00 | -:- |
Etiyopya - Premier Lig | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Faroe Adaları - 1. deild | İY | |||||
22:00 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 ER |
ER
|
-:- |
İsveç - 1. Lig Güney Grubu | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland | İY | |||||
20:30 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand | İY | |||||
20:15 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland | İY | |||||
20:30 | -:- |
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar | İY | |||||
20:00 | -:- |
İzlanda - 1. deild, Kadınlar | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
İzlanda - 3. deild | İY | |||||
21:30 | -:- |
İzlanda - Besta deild | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
Kazakistan - Birinci Lig | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Letonya - Virsliga | İY | |||||
18:00 | -:- |
Litvanya - 1 Lyga | İY | |||||
19:00 | -:- |
Mısır - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Norveç - Eliteserien | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
Özbekistan - PFL | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Paraguay - 2.Lig | İY | |||||
22:00 | -:- |
Şili - Şili Kupası | İY | |||||
02:00 90' |
90'
|
1:0 |
Uruguay - 2.Lig | İY | |||||
21:00 | -:- |
Venezuela - Copa Venezuela | İY | |||||
22:30 | -:- | |||||
22:30 | -:- | |||||
22:30 | -:- | |||||
22:30 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Yeni Zelanda - Ulusal Lig | İY | |||||
10:30 | -:- |