Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
00:30 90' |
90'
|
-:- | ||||
12:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - COASAFA Kupası | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - Copa America | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 90' |
90'
|
0:0 |
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2 | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 3 | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
ABD - ABD NPSL | İY | |||||
00:00 | -:- | |||||
00:00 MS |
MS
|
5:2 | ||||
01:00 MS |
MS
|
7:0 | ||||
02:00 | -:- |
ABD - MLS Next Pro | İY | |||||
00:00 | -:- | |||||
01:00 | -:- | |||||
01:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- | |||||
06:00 | -:- |
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi | İY | |||||
02:30 90' |
90'
|
0:2 |
ABD - USL Lig 2 | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
01:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
03:00 | -:- | |||||
04:00 | -:- | |||||
04:00 | -:- | |||||
04:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
ABD - USL W Ligi | İY | |||||
00:00 | -:- | |||||
00:00 | -:- | |||||
00:00 | -:- | |||||
00:00 | -:- | |||||
01:00 | -:- | |||||
02:00 | -:- | |||||
02:30 | -:- | |||||
02:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
04:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- |
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera B | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:10 | -:- |
Arjantin - Primera C | İY | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera Nacional | İY | |||||
00:10 90' |
90'
|
0:0 |
Arjantin - Torneo Federal A | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
-:- |
Brezilya - Brasileiro Seri A2, Kadınlar | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 |
Brezilya - Brasileiro Serie D | İY | |||||
00:30 | -:- |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
00:30 90' |
90'
|
1:0 |
Brezilya - Brasilero Serie A | İY | |||||
00:30 90' |
90'
|
0:0 | ||||
00:30 90' |
90'
|
1:1 | ||||
00:30 90' |
90'
|
0:1 |
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar | İY | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Kupa Paulista | İY | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Paulista, Kadınlar | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Fas - Fas Kupası | İY | |||||
19:00 | -:- |
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar | İY | |||||
19:00 | -:- |
İzlanda - 1. deild, Kadınlar | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:15 ER |
ER
|
-:- | ||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
Kanada - Kanada Futbol Ligi | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
-:- |
Kanada - Kanada Premier Lig | İY | |||||
23:00 | -:- |
Kazakistan - Premier Lig | İY | |||||
18:00 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2 | İY | |||||
13:30 | -:- | |||||
13:30 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi | İY | |||||
10:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Letonya - Virsliga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Litvanya - A Lyga | İY | |||||
19:00 | -:- |
Litvanya - II Lyga | İY | |||||
19:00 | -:- |
Mısır - Premier Lig | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Norveç - 2. Lig Grup 1 | İY | |||||
18:00 | -:- |
Özbekistan - PFL | İY | |||||
17:30 | -:- |
Paraguay - 2.Lig | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
23:45 | -:- |
Şili - Şili Kupası | İY | |||||
00:30 90' |
90'
|
1:1 |
Venezuela - Copa Venezuela | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
2:1 | ||||
02:30 | -:- |