Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Avrupa Ligi | İY | |||||
20:00 MS |
MS
|
2:1 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 MS |
MS
|
3:0 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
21:15 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
21:45 82' |
82'
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
22:30 DA |
DA
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları | İY | |||||
18:45 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 | -:- | |||||
20:30 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 MS |
MS
|
1:2 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 | -:- | |||||
21:30 90' |
90'
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
21:30 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Avrupa Konferans Ligi | İY | |||||
18:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 MS |
MS
|
2:1 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
20:30 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
21:15 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
21:15 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
21:30 90' |
90'
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
21:45 82' |
82'
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
21:45 80' |
80'
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Ülkeler) - Olimpiyat Oyunları | İY | |||||
18:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Kulüpler) - CONCACAF Merkez Amerikan Kupası | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
03:00 MS |
MS
|
2:3 | ||||
05:00 MS |
MS
|
0:0 |
Turnuvalar (Kulüpler) - Ligler Kupası | İY | |||||
05:30 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
05:30 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
ABD - MLS Next Pro | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:2 | ||||
04:00 MS |
MS
|
0:2 |
ABD - NISA | İY | |||||
03:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- |
ABD - USL Lig 1 | İY | |||||
02:30 MS |
MS
|
0:0 |
ABD - USL Şampiyonası | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Arjantin - Liga Profesional, Reserves | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
-:- |
Arjantin - Profesyonel Lig | İY | |||||
21:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Bolivya - Profesyonel Lig | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
03:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
22:00 | -:- |
Brezilya - Brezilya Serie C | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Copa do Brasil | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Goiano, Kadınlar | İY | |||||
02:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Brezilya - Kupa Rio | İY | |||||
20:45 | -:- |
Brezilya - Paulista, Kadınlar | İY | |||||
21:00 MS |
MS
|
1:3 |
Danimarka - Danimarka Kupası | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Ekvador - Ekvador Kupası | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
0:0 |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
23:30 | -:- |
Ermenistan - Birinci Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Faroe Adaları - 1. deild | İY | |||||
21:00 | -:- |
Hindistan - Durand Kupası | İY | |||||
13:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
İsrail - Ulusal Lig Kupası | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İzlanda - 1. deild, Kadınlar | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - 1st deild | İY | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
İzlanda - Besta deild | İY | |||||
22:15 | -:- |
Kazakistan - Birinci Lig | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Kolombiya - Primera A, Kapanış | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Kolombiya - Primera B | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Kosta Rika - Copa Costa Rica | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
04:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
05:15 MS |
MS
|
0:1 |
Kuveyt - Premier Lig | İY | |||||
20:30 | -:- |
Mısır - Mısır Kupası | İY | |||||
18:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 120' |
120'
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Mısır - Premier Lig | İY | |||||
21:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Özbekistan - Pro Liga | İY | |||||
16:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:30 | -:- |
Paraguay - Division de Honor, Kapanış | İY | |||||
00:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Slovakya - Slovensky Pohar | İY | |||||
18:00 | -:- |
Ukrayna - Persha Ligi | İY | |||||
12:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
13:00 | -:- | |||||
15:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
15:30 | -:- | |||||
17:00 MS |
MS
|
0:0 |
Ukrayna - U19 | İY | |||||
13:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
14:00 MS |
MS
|
1:0 |
Ürdün - Jordan Ligi | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:45 | -:- |
Venezuela - Premier Lig | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
02:45 MS |
MS
|
0:0 |